18-08-2019 22:47
Nawigacja
Facebook
Nasz kanał YouTube
Najnowszy film
Najnowszy album
Przegląd wydarzeń 2017/18
Losowa Fotka
Spotkanie z autorem książek dla dzieci Wiesławem Drabikiem

7 listopada uczniowie klas I-III spotkali się z autorem książek dla dzieci Wiesławem Drabikiem

Ślubowanie pierwszoklasistów

29 października odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

Parada Świętych

28 października w naszej szkole obyła się druga edycja PARADY ŚWIĘTYCH. Przez kilka godzin w naszych klasach i po korytarzach wędrowali bardziej lub mniej znani mieszkańcy Nieba. Zaroiło się od anielskich duchów, była Święta Rodzina a także patronowie różnych zawodów i profesji. Aby poznać wyniki konkursu, kliknij na "Czytaj więcej".

Dzień Edukacji Narodowej

13 października Samorząd Uczniowski przygotował inscenizację z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W humorystyczny sposób przedstawiono trudy zawodu nauczyciela. Tutaj króciutki filmik z tego występu.

Apel poświęcony II wojnie światowej

5 października, w rocznicę bitwy pod Kockiem, uczniowie klas piątych oraz harcerze przygotowali apel poświęcony II wojnie światowej.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017.

Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Wakacje w swojej części artystycznej przywitali gimnazjaliści.

Pożegnanie klas szóstych

23 czerwca uroczyście pożegnaliśmy klasy szóste. Nastąpiło przekazanie sztandaru piątoklasistom.

"Jak nie czytam, jak czytam"

10 czerwca w ramach akcji "Jak nie czytam, jak czytam" odbyło się na placu szkolnym wspólne czytanie, zapisywanie tytułów ulubionych książek i rysowanie obrazków związanych z lekturą. 

Biesiada Ligoniowska

5 czerwca odbyła się Biesiada Ligoniowska. Na scenie wystąpili uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w popisach wokalnych, instrumentalnych, recytatorskich i tanecznych.

Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca w Dzień Dziecka wszystkie klasy celebrowały Dzień Sportu Szkolnego. Było przeciąganie liny oraz wiele innych konkurencji. 

Konstytucja 3 maja

9 maja uczniowie klas III-VI uczestniczyli w apelu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Dzień Brytyjski

29 kwietnia klasy starsze bawiły się na balu u królowej Elżbiety II. Wyśtapili m.in. zespół The Beatles, Jaś Fasola oraz James Bond.

Dzień Europejski klas młodszych

22 kwietnia młodsze klasy celebrowały Dzień Europejski, w tym roku pod hasłem "Zwiedzamy Francję".

Spotkanie z Anną Marią Wesołowską

6 kwietnia w naszej szkole gościła sędzia Anna Maria Wesołowska. Spotkała się z dziećmi z przedszkola, uczniami szkoły podstawowej i gimnazum oraz rodzicami.

Wizyta gości z Warsztatów terapii zajęciowej w Hutce

23 marca w Zespole Szkół gościli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Hutce. Młodzież przygotowała dla nich występy, zajęcia aerobiku, a następnie wspólnie przygotowywali pisanki.

Bal przebierańców

5 lutego odbył się bal przebierańców dla klas młodszych.

Dzień Górnika

4 grudnia w kościele parafialnym w Truskolasach odbyła się uroczysta msza święta w intencji górników, podczas której wystąpili uczniowie klasy III z programem artystycznym.

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 11 listopada, w rocznicę odzyskania niepodległości, w kościele parafialnym w Truskolasach odbyła się msza patriotyczna, w trakcie której uczniowie naszego gimnazjum przedstawili część artystyczną. Tym razem przybliżyli historię pieśni niepodległościowych. We wspólne śpiewanie włączyli się uczestnicy mszy. Następnie grupa harcerzy oraz parafian udała się na cmentarz, zapalając znicze pod tablicą poświęconą uczestnikom powstania styczniowego oraz na Grobie Nieznanego Żołnierza.

Apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości

10 listopada uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w apelu z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przygotowanym przez klasę Vb i zespół wokalny. Apel odbył się pod hasłem "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna".

Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Projekty unijne
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 Original theme by Nick Jones Modyfied into Gillette_Blue by Harly 418,194 unikalne wizyty